2018 Members List

Full Members (Total: 152)

Alex Anderson (Fredericton) Franklin Cardy (St. Andrews) Matthew Legere (Fredericton)
Alex Brewer (Keswick Ridge) Gaetan Pelletier (Baker Brook) Matthew Rogers (Fredericton)
Alex Vietinghoff (Fredericton) Gary Belding (Fredericton) Melissa Lunney (Fredericton)
Allan Saulis (Tobique) Gary Weekes (Fredericton) Melony McCarthy (Fredericton)
Amy Bourgaize (Fredericton) Gia Milani (Fredericton) Michel Guitard (Fredericton)
Andrew Kelly (Fredericton) Glendon McKinney (Fredericton) Michelle Chlow (Burton)
Andrew King (Miramichi) Gordon Mihan (Fredericton) MJ Banks (Rothesay)
Andrew Long (Fredericton) Gregg O'Donnell (Fredericton) Murrium Zaheer (Fredericton)
Andrew Martel (Fredericton) Gretchen Kelbaugh (Quispamsis) Nadia Francavilla (Fredericton)
Annick Blizzard (Fredericton) Ian Estey (Saint John) Nancy Lynch (Fredericton)
Arianna Martinez (Fredericton) Ian Smith (Fredericton) Nathan Savage (Kingston)
Arthur Thomson (Fredericton) Jack Butler (Saint John) Nicholas Antworth (Fredericton)
Ashley Phinney (Fredericton) Janet Crawford (Fredericton) Nick Staples (Moncton)
Ashley Sanford (Fredericton) Jared Carney (Fredericton) Nikolas Cliche (Fredericton)
Bernard C. Cormier (Edmundston) Jeff Picka (Fredericton) Patric Schroeder (Fredericton)
Billy Campbell (Patron) (LA) Jennifer Mawhinney (Fredericton) Paul Erskine (Rothesay)
Brenda Malley (Kingston) Jeremy Murray (Fredericton) Peter de Niverville (Riverview)
Brigitte Noel (Cambridge Narrows) Jesse Anthony (Fredericton) Pierre Cormier (Moncton)
Britany Sparrow (New Maryland) Jillian Acreman (Fredericton) Pierre Huard (Fredericton)
BronweN (Fredericton) Joe Blades (Fredericton) Rachel Bower (Dartmouth)
Bruce LeGrow (Fredericton) Joel Thompson (Fredericton) Ralph Pritchard (Shediac)
Cameron Lane (Fredericton) John Christenson (Fredericton) Rebekah Johnson (Saint John)
Camille Coulombe (Fredericton) John McNutt (Fredericton) Rich MacQueen (Saint John)
Carr Sappier (Tobique) John Thornton (Fredericton) Rob Gemmell (New Maryland)
Cat LeBlanc (Mazzerolle Settlement) Jon Blizzard (Fredericton) Rob Parsons (Saint John)
Cat LeBlanc (Fredericton) Jon Dewar (Fredericton) Robert Gray (Fredericton)
Chris Fulton (Sussex) Joshua Vandenborre (Fredericton) Roger LeBlanc (Moncton)
Chris Gairns (Fredericton) Kaitlyn Adair (Fredericton) Sam Hawkes (Fredericton)
Chris Giles (Fredericton) Kaleigh Stultz (Fredericton) Samson LeBlanc (Fredericton)
Colin Smart (Mount Hope) Karen Ruet (Fredericton) Scott Brownlee (Saint John)
Corrina Merasty-Gallant (Fredericton) Katrina Mulherin (Fredericton) Scott Veysey (Fredericton)
Dale Strickland (Fredericton) Kayla-Renee Ossachuk (Fredericton) Shane White (Saint John)
Daniel Blustein (Fredericton) Keith Ruttan (Brockway) Shauna Chase (Fredericton)
Daniel Dairo-Singerr (Fredericton) Kennlin Barlow (Indian Island) Shelley Biggs (Fredericton)
Danielle Anderson (Moncton) Kirk Pennell (Fredericton) Stephen MacGillivray (Fredericton)
Danielle d'Entremont (Fredericton) Kristy Edwards (Fredericton) Stephen McKinnon (Riverview)
Danny Thebeau (Dieppe) Kyle Arseneault (Fredericton) Summer Grant (Fredericton)
Dean Aubie (Fredericton) Lana Lamb Vallis (Kingston) Terry Kelly (Fredericton)
Denis Cormier (Moncton) Lance Blakney (Fredericton) Tess Madigan (Fredericton)
Dennis Poirier (Shediac) Larry Collicott (Fredericton) Thomas Haley (Saint John)
Dirk Groenenberg (Rusagonis) laura j turnbull (Fredericton) Tim O'Neill (Saint John)
Don Chapman (Patron) (British Columbia) Lisa Jodoin (Fredericton) Toby Grant (Woodstock)
Donovan Richard (Moncton) Lynn Richard (Fredericton) Tony Merzetti (Fredericton)
Doug Sutherland (Fredericton) Maggie Vaughan (Fredericton) Tony Tomarchio (Fredericton)
Elaine Shannon (Rothesay) Mariana Amero (Fredericton) Tracey Lavigne (Fredericton)
Eric Braun (Saint John) Marie Mbarga (Fredericton) Ty Giffin (Fredericton)
Eric Iversen (Fredericton) Marie-Alice Vellone (Oromocto) Valerie Edelman (Fredericton)
Erin Sawden (Fredericton) Mathew Gracie (Fredericton) Vu Pham (Fredericton)
Erinn Sharpe (Fredericton) Matt Brown (Saint John) Will Beatty (Fredericton)
Fonya Irvine (St. Andrews) Matt Carr (Fredericton) Will Dunnett (Fredericton)
Francine Hebert (Cocagne) Matthew Gorveatte (Fredericton) Zachary Greer (Woodstock)

Associate Members (Total: 56)

Abby Carter (Fredericton) Gillian Dykeman (Fredericton) Kyle MacDonald (Fredericton)
Alan Edwards (Fredericton) Glen D Ross (Fredericton) Laura Beth Bird (Fredericton)
Alex Good (Fredericton) Helene Lacelle (Chipman) Lindsay Wood (Fredericton)
Benjamin Broucke (Fredericton) Ida Orenbach (Fredericton) Lisa Thompson (Saint John)
Carol Ann Hanley (New Maryland) Jack Cunningham (Fredericton) Madison White (Fredericton)
Claudia MacLean (Moncton) Jack Sparks (Fredericton) Maria Bourgeois (Marysville)
Colleen Furlotte (Riverview) Jacob Beatty (Fredericton) Melynda Jarratt (Fredericton)
Corena Walby (Marysville) Jan Thompson (Fredericton) Michael Garrett (Fredericton)
Cori Brownlee (Saint John) Jason K. Roy (Riverview) Mike Burns (Fredericton)
Daniel Gaudet (Saint John) Jason Merett (Mazzerolle Settlement) Pamela Gallant (Moncton)
Darrell Mesheau (Fredericton) Jeanne Cormier (Moncton) Paryse Suddith (Moncton)
Dean Francis (Kings Clear First Nation) Jermaine Francoeur (Fredericton) Paul Angers (Nasonworth)
Dewayne Keating (Saint John) Joel Cousins (Quispamsis) Paul DeDecker (Fredericton)
Dillon Anthony (Fredericton) John K. Holmes (Fredericton) Peter Evanchuck (Chipman)
Elissa Keeling (Saint John) John Shannon (Rothesay) Rylan Melles (Fredericton)
Emily St. Pierre (Saint John) Jon Wilkinson (Fredericton) Shima Barrett (Moncton)
Emma mcguire-Jones (Fredericton) Karen Riley (Saint John) Terry Gadsden (Miramichi)
Francine Hebert (Cocagne) Kelly Gwen Pleau (Fredericton) Vickie Morgan (St. Stephen)
Gerard Bourque (Welshpool) Kevin Matthews (Fredericton)