2021 Members List

Full Members (Total: 144)

AK Pillai (Dieppe) Felomena Deogratsias (Fredericton) Matt Carr (Fredericton)
Alex Brewer (Fredericton) Fidel Franco (Moncton) Matt Rogers (Fredericton)
Alex Vietinghoff (Fredericton) Francine Hebert (Cocagne) Mel McCarthy (Fredericton)
Allan Saulis (Tobique) Franklin Cardy (Moncton) Michael Stafford (Fredericton)
Andrew Martel (Fredericton) Gaetan Pelletier (Baker Brook) Mike Marney (Saint John)
Anver Mahmud (Bathurst) Gary Belding (Fredericton) MJ Banks (Rothesay)
Archie Nadon (Moncton) Gary Weekes (Fredericton) Mulamba Ohelo (Moncton)
Arianna Martinez (Fredericton) Geoff Russo (Fredericton) Nancy Lynch (Fredericton)
Ashley Phinney (Fredericton) George Paul (Miramichi) Natasha Barlow (Indian Island)
Beverly Thornton (Fredericton) Gia Milani (Fredericton) Nelson Cloud (Red Bank)
Billy Campbell (LA) Glendon McKinney (Fredericton) Nick Staples (Moncton)
Brandon Arseneau (Fredericton) Gordon Mihan (Fredericton) Omid Tavakoli (Fredericton)
Brayden Mitchell (Fredericton) Harrison Burton (Dieppe) Paryse Suddith (Moncton)
Brenda Malley (Upper Kingsclear) Hope Maston (Fredericton) Paul Angers (Fredericton)
Brigitte Noel (Cambridge-Narrows) Horace Williams (Lake George) Paul Erskine (Rothesay)
Britany Sparrow (New Maryland) Hubert Francis (Elsipogtog) Paul Roy (Fredericton)
Brooke Carten (Fredericton) Ian Miller (Fredericton) Peter de Niverville (Riverview)
Bruce LeGrow (Fredericton) James Risdon (Bathurst) Pierre Cormier (Dieppe)
Caitlin Campbell (Grand Bay-Westfield) Jan Thompson (Fredericton) Rachel Bower (Halifax)
Cam Woykin (Fredericton) Janet Crawford (Fredericton) Rob Gemmell (New Maryland)
Carr Sappier (Tobique) Jared Carney (Fredericton) Rob Gray (Fredericton)
Cat LeBlanc (Fredericton) Jay Wang (Fredericton) Ron Stevens (Fredericton)
Chad Ingraham (Penniac) Jeff Picka (Fredericton) Rylan Melles (Mazerolle Settlement)
Chris Fulton (Sussex) Jennifer Mawhinney (Fredericton) Samuel LeBouthillier (Charters Settlement)
Chris Giles (Fredericton) Jeremy Brubacher (Fredericton) Scott Brownlee (Saint John)
Christa O'Neill (Moncton) Jermaine Francoeur (Fredericton) Sean Flanagan (Fredericton)
Christel Seeberger (Saint John) Jillian Acreman (Fredericton) Starlit Simon (Fredericton)
Christian Arseneault (Dieppe) John David Thornton (Fredericton) Stephanie Aubut (Bathurst)
Christopher George (Fredericton) John Young (Fredericton) Stephanie David (Moncton)
Claudia MacLean (Moncton) Jordan Greer (Fredericton) Stephen Burgess (Grand Bay-Westfield)
Colin Smart (Mount Hope) Kaitlyn Adair (Fredericton) Stephen Colwell (Fredericton)
Corena Walby (Fredericton) Kaleigh Stultz (Fredericton) Stephen McKinnon (Riverview)
Cori Brownlee (Saint John) Karen McKillop (Fredericton) Steve Foster (Saint John)
Corrina Merasty (Fredericton) Karen Riley (Saint John) Tammy Boyer (Saint John)
Curtis Brewster (Fredericton) Kayla-Renee Ossachuk (Fredericton) Tara Audibert (Miramichi)
Dale Strickland (Fredericton) Keith Ruttan (Brockway) Thomas Haley (Saint John)
Danielle d'Entremont (Fredericton) Kennlin Barlow (Indian Island) Tim O'Neill (Saint John)
Danny Thebeau (Dieppe) Lance Kenneth Blakney (Fredericton) Toby Grant (Woodstock)
Denis Cormier (Moncton) Larry Collicott (Fredericton) Todd Fraser (Fredericton)
Desmond Simon (Richibucto Road) Line Woods (Moncton) Tony Merzetti (Fredericton)
Dillon Anthony (Fredericton) Lisa Jodoin (Fredericton) Tracey Lavigne (Fredericton)
Don Chapman (Vancouver) Lisa Thompson (Saint John) Tracey Taylor (Saint John)
Donovan Richard (Moncton) Logan Perley (Tobique) Ty Giffin (Fredericton)
Doug Sutherland (Fredericton) Lucas Ringuette (Saint John) Tyler Hanley (New Maryland)
Elaine Shannon (St. Martins) Maria Nazareth Araújo (Fredericton) Will Beatty (Fredericton)
Eric Braun (Saint John) Mariah Sockabasin (Fredericton) William Beckett (Saint John)
Erinn Sharpe (Fredericton) Mark Parks (Saint John) Zachary Greer (Fredericton)
Evan Robichaud (Fredericton) Matt Brown (Saint John) Zerach Kearney (Fredericton)

Associate Members (Total: 37)

Anh Nguyen (Fredericton) Gerard Bourque (Welshpool) Maria Bourgeois (Fredericton)
Anne Lebans (Fredericton) Glen D. Ross (Fredericton) Mauricio Morales (Moncton)
Bridget Bezanson (Dieppe) Gloria Guitard (Fredericton) Melynda Jarratt (Fredericton)
Clem McIntosh (Fredericton) Helene Lacelle (Chipman) Nick Elliott (Colpitts Settlement)
Colleen Furlotte (Riverview) Jean-Mari Pître (Bathurst) Parham Mortazavi (Moncton)
Connell Smith (Quispamsis) Jeanne Cormier (Shediac) Peter Doyle (Saint John)
Dawn Boudreau (Quispamsis) Jerry Burchill (Saint John) Peter Evanchuck (Chipman)
Dennis Poirier (Shediac) Jon Wilkinson (Riverview) Rebecca Tremblay (Fredericton)
Devon Murrins (Fredericton) Jules Hare (St. Martins) Rich MacQueen (Saint John)
Elaine Mandrona (Moncton) Karen Ruet (Fredericton) Robert Gow (Fredericton)
Emma Stephens (Fredericton) Laura Beth Bird (Fredericton) Terry Gadsden (Miramichi)
Erin Walsh-Hefling (Fredericton) Macadam Baird (Oromocto) Vickie MacLeod (Fredericton)
George Strunz (Fredericton)